header.png
hoofdsponsor

Dames Vet. A

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Luis Doubrava
Aanvoerder Femke Doubrava-Simmer
Aanvoerder Jolande Reyers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Almelo D30A Apeldoorn D30C
Bemmel D30A Zwolle D30A
Beuningen D30A QZ D30A
Deventer D30A Kromhouters D30A
Oosterbeek D30A Wageningen D30A
PW D30A Union D30A

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Deventer D30A 11 28 9 1 1
2 Oosterbeek D30A 11 26 8 2 1
3 Almelo D30A 11 21 6 3 2
4 QZ D30A 11 20 6 2 3
5 PW D30A 11 15 5 0 6
6 Zwolle D30A 11 15 4 3 4
7 Apeldoorn D30C 11 15 4 3 4
8 Wageningen D30A 11 13 3 4 4
9 Bemmel D30A 11 12 4 0 7
10 Kromhouters D30A 11 11 3 2 6
11 Union D30A 11 8 2 2 7
12 Beuningen D30A 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt MHCBeuningen D30A n.n.b uit
20 mrt MHC Bemmel 800 D30A n.n.b thuis
27 mrt Apeldoorn D30C n.n.b thuis
3 apr Union D30A n.n.b uit
10 apr WMHC D30A n.n.b thuis
24 apr THCC De Kromhouters D30A n.n.b uit
8 mei HC Zwolle D30A n.n.b thuis
15 mei DHV D30A n.n.b uit
22 mei M.H.C. Oosterbeek D30A n.n.b thuis
29 mei Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D30A n.n.b uit
12 jun MHC Almelo D30A n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 5 SEPTEMBER 2021
QZ D30A Beuningen D30A 5-0
Wageningen D30A Oosterbeek D30A 2-2
Zwolle D30A Bemmel D30A 1-0
Kromhouters D30A Deventer D30A 0-5
Union D30A PW D30A 3-2
Apeldoorn D30C Almelo D30A 2-6
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
PW D30A Wageningen D30A 1-6
Oosterbeek D30A Kromhouters D30A 9-2
Beuningen D30A Apeldoorn D30C 0-3
Almelo D30A Union D30A 3-0
Bemmel D30A QZ D30A 6-0
Deventer D30A Zwolle D30A 6-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Kromhouters D30A PW D30A 2-4
Apeldoorn D30C QZ D30A 2-5
Wageningen D30A Almelo D30A 3-3
Union D30A Beuningen D30A 2-4
Deventer D30A Bemmel D30A 6-0
Zwolle D30A Oosterbeek D30A 2-4
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
QZ D30A Union D30A 2-2
Oosterbeek D30A Deventer D30A 3-1
Beuningen D30A Wageningen D30A 1-10
Bemmel D30A Apeldoorn D30C 4-5
Almelo D30A Kromhouters D30A 2-2
PW D30A Zwolle D30A 3-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Kromhouters D30A Beuningen D30A 6-0
Zwolle D30A Almelo D30A 2-5
Oosterbeek D30A Bemmel D30A 1-0
Union D30A Apeldoorn D30C 3-3
Wageningen D30A QZ D30A 0-3
Deventer D30A PW D30A 3-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Beuningen D30A Zwolle D30A 0-6
QZ D30A Kromhouters D30A 1-0
PW D30A Oosterbeek D30A 0-4
Apeldoorn D30C Wageningen D30A 4-4
Almelo D30A Deventer D30A 1-5
Bemmel D30A Union D30A 3-0
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Oosterbeek D30A Almelo D30A 3-3
Wageningen D30A Union D30A 6-1
PW D30A Bemmel D30A 5-0
Deventer D30A Beuningen D30A 6-0
Zwolle D30A QZ D30A 4-1
Kromhouters D30A Apeldoorn D30C 4-5
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Apeldoorn D30C Zwolle D30A 0-0
Bemmel D30A Wageningen D30A 5-3
Union D30A Kromhouters D30A 5-4
Beuningen D30A Oosterbeek D30A 0-11
QZ D30A Deventer D30A 1-1
Almelo D30A PW D30A 0-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
PW D30A Beuningen D30A 4-0
Deventer D30A Apeldoorn D30C 4-0
Kromhouters D30A Wageningen D30A 2-0
Oosterbeek D30A QZ D30A 1-2
Almelo D30A Bemmel D30A 3-2
Zwolle D30A Union D30A 4-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Union D30A Deventer D30A 0-2
QZ D30A PW D30A 3-1
Wageningen D30A Zwolle D30A 2-2
Kromhouters D30A Bemmel D30A 5-3
Apeldoorn D30C Oosterbeek D30A 0-2
Beuningen D30A Almelo D30A 1-3
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Almelo D30A QZ D30A 2-0
Deventer D30A Wageningen D30A 4-0
PW D30A Apeldoorn D30C 1-3
Oosterbeek D30A Union D30A 5-0
Zwolle D30A Kromhouters D30A 1-1
Bemmel D30A Beuningen D30A 9-0