header.png
hoofdsponsor
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:45 Jongens C1 Flip Wagenmaker Thoonen - AB
17:15 - 18:45 Jongens D1 Pieter Kroon Thoonen - CD
17:15 - 18:45 Meisjes B3 Noud Derks NovioQ - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Anne Jansen
Lieze Jansen
NovioQ - CD
18:45 - 20:15 Jong Heren 1 Noud Derks Thoonen - AB
18:45 - 20:15 Meisjes C2 Roel Wagemakers Thoonen - CD
18:45 - 20:15 Meisjes C3 Anne Jansen
Lieze Jansen
NovioQ - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Roel Wagemakers Thoonen
20:30 - 22:00 Slapsticks Maandag Noud Derks NovioQ
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D2 Merel van den Broek
Edine Doubrava
NovioQ - CD
17:00 - 18:30 Meisjes B2 Wouter Duin Thoonen - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Carlijn Grosfeld
Sanne van Beckhoven
NovioQ - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Lieke Verheijen
Sjuul Francissen
Thoonen - AB
18:30 - 20:00 Dames 3 Luis Doubrava Thoonen - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Wouter Duin Thoonen - AB MC1/MB1/MA1 rouleren Thoonen- en NovioQ
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Olivier Stumpel
Noud Derks
NovioQ - CD MC1/MB1/MA1 rouleren Thoonen- en NovioQ
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Roel Wagemakers NovioQ - AB MC1/MB1/MA1 rouleren Thoonen- en NovioQ
20:15 - 22:15 Heren 1 Roel Wagemakers
Michiel Stap
Thoonen
20:15 - 21:45 Heren 2 Olivier Stumpel NovioQ
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Funkey Lieke Bakker
Marit van Megen
Pien Berden
Thoonen - C
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Thijs Brouwers
Lars van Beckhoven
Gijs van Leuken
Thoonen - A
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Merel van den Broek
Floor van den Broek
Hesse Slierendregt
Thoonen - B
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Jill Schierboom
Fleur van Hulten
Iris van Rosmalen
Thoonen - C
17:15 - 18:45 Jongens D1 Pieter Kroon NovioQ - AB
17:15 - 18:45 Meisjes B3 Wouter Duin NovioQ - CD
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 Jasper Friederichs
Gijs van Leuken
Hesse Slierendregt
Thoonen - C
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Thijs Brouwers
Yfke Grosfeld
Lobke van Gelder
Pien Berden
Thoonen - A
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Merel van den Broek
Lieke Bakker
Floor van den Broek
Lars van Beckhoven
Thoonen - B
18:45 - 20:15 Meisjes A2 Wouter Duin NovioQ - CD
18:45 - 20:15 Meisjes C4 Pieter Kroon NovioQ - AB
19:30 - 21:30 Dames 1 Roel Wagemakers
Jesse Saris
Thoonen
20:30 - 22:00 Dames 2 NovioQ - AB
20:30 - 22:00 Dames 4 Wouter Duin NovioQ - CD D4/DVA rouleren NovioQ en Kock
20:30 - 22:00 Dames Vet. A Luis Doubrava Kock - AB D4/DVA rouleren NovioQ en Kock
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens C1 Flip Wagenmaker NovioQ - CD
17:00 - 18:30 Meisjes A1 Wouter Duin Thoonen - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Carlijn Grosfeld Thoonen - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Thijs Brouwers Kock - AB
18:30 - 20:00 Dames 3 Luis Doubrava NovioQ - AB
18:30 - 20:00 Jong Heren 1 Noud Derks NovioQ - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Olivier Stumpel Thoonen - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Roel Wagemakers Thoonen - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C3 Anne Jansen
Lieze Jansen
Kock - AB
19:30 - 21:00 Slapsticks Donderdag Wouter Duin Kock - CD
20:15 - 21:45 Dames 1 Roel Wagemakers Thoonen - AB
20:15 - 21:45 Heren 1 Michiel Stap Thoonen - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 NovioQ - CD
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Wouter Duin NovioQ - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 19:30 Keepers Trainingsgroep Thoonen - CD
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Edine Doubrava Kock - C
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Sophie Roodbeen
Coco Thoonen
Kock - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Sanne van Beckhoven
Gijs van Leuken
Kock - A
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Wouter Duin Thoonen - AB
18:30 - 20:00 Jongens D2 Edine Doubrava NovioQ - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Olivier Stumpel Kock - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Pieter Kroon NovioQ - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Wouter Duin Thoonen - AB
20:00 - 21:30 Heren 2 Olivier Stumpel Thoonen - CD
20:30 - 22:30 Heren 1 Michiel Stap Thoonen - AB